TR
WARSZAWA
Blog > Komentarze do wpisu
MIĘDZY NAMI DOBRZE JEST W PETERSBURGU
Spektakl Między nami dobrze jest w reżyserii Grzegorza Jarzyny został zaprezentowany w Petersburgu 24 maja jako jedno z najistotniejszych wydarzeń tegorocznej edycji International Festival RAINBOW.

Spektakl Między nami dobrze jest w reżyserii Grzegorza Jarzyny został zaprezentowany w Petersburgu 24 maja jako jedno z najistotniejszych wydarzeń tegorocznej edycji International Festival RAINBOW. Spektakl odbył się 24 maja o godzinie 19:00. Poniżej kilka zdjęć z naszego wyjazdu do Petersburga.

TR w Petersburgu

TR w Petersburgu

TR w Petersburgu

Rainbow Festival jest międzynarodowym, cyklicznym festiwalem teatralnym odbywającym się w Petersburgu. Do udziału w nim zapraszane są grupy artystyczne z Rosji i zagranicy. Jury ocenia i nagradza zaprezentowane spektakle w czterech różnych kategoriach: najlepszy występ na dużej scenie, najlepszy występ na małej scenie, najlepsza rola żeńska i najlepsza rola męska.

Program festiwalu obejmuje również seminaria, szkolenia i wykłady dla dyrektorów teatrów, reżyserów sztuki i producentów. Do udziału w wykładach organizatorzy festiwalu zapraszają co roku wybitnych znawców i specjalistów.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.wtorek, 04 czerwca 2013, trwarszawa
Tagi: TR Warszawa
www.trwarszawa.pl

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: